Vzdrževanje pokopališč (Laški bilten št.: 90/2022)

Komunala Laško vzdržuje in opravlja pogrebe na desetih pokopališčih na območju občine Laško. Kot vsako leto smo tudi letos namestili plastične zalivalne posode za zalivanje grobov na pokopališčih v upravljanju. Ker jih je v preteklih letih do konca zalivalne sezone ostalo le malo, od vseh prvotno nameščenih, smo vse stare in nove letos opremili z napisom Komunala Laško. Ob tem smo na pokopališčih namestili tudi obvestilne table, s katerimi obiskovalce pokopališč vljudno naprošamo, da zalivalke po uporabi vrnejo nazaj tja, kjer so jih vzeli in s tem tudi ostalim obiskovalcem pokopališč omogočijo uporabo za zalivanje njihovih grobov. Praksa je namreč pokazala, da je bilo v preteklosti žal veliko zalivalk odtujenih.

Poleg tega obiskovalce pokopališč vljudno prosimo naj biološke odpadke in odpadne sveče pravilno odlagajo v za to namenjene zabojnike in naj v te zabojnike ne prinašajo gospodinjskih, kosovnih in drugih odpadkov.

Marko Klinar

Komunala Laško d.o.o. Obvestila Obvestila Vzdrževanje pokopališč (Laški bilten št.: 90/2022)